Werkstukopspanning voor de verspaning

Vše od jednoho výrobce - perfektní upnutí! Jsme Vaším spolehlivým partnerem pro upínání obrobků a nabízíme Vám efektivní upínací systémy určené pro širokou oblast použití.

Jednoduché svěráky

Naše upínací systémy s maximálním výkonem přinášejí obrovský potenciál pro zkrácení přípravných časů. Tyto systémy se vyznačují vysokou precizností, přesností opakování i optimální upínací silou dosahovanou pomocí posilovačů.

🛒 Koupit jednoduché svěráky v online shopu

 

Osové svěráky

Pro automatizované upínání obrobků ve Vaší výrobě jsou vhodné naše osové svěráky, neboť jejich výkon splní Vaše očekávání: vysoká procesní bezpečnost, možnost univerzálního použití a velmi dobrá přístupnost nástroje k obrobku.

🛒 Koupit osové svěráky v online shopu

Vícenásobné svěráky

Zkrácení přípravných časů, multifunkční použití a optimální využití stolu stroje - naše vícenásobné svěráky prodlouží životnost Vašeho stroje a jsou často rozhodujícím prostředkem pro optimalizaci výrobních procesů.

🛒 Koupit vícenásobné svěráky v online shopu

Varianty upínání

Pokud usilujete o vyčerpání strojních kapacit a o snížení přípravných časů na minimum, pak jsou pro Vás optimálním řešením upínací systémy s nulovým bodem. Díky této variantě upínání se prokazatelně urychlí výrobní procesy a současně se zajistí maximální preciznost a procesní bezpečnost.

🛒 Koupit varianty upínání v online shopu

🔎 Více informací o sortimentu